ZABIERZ SWÓJ UŚMIECH NA JAZDĘ PRÓBNĄ

Przymierz efekt końcowy leczenia przed jego rozpoczęciem
UMÓW WIZYTĘ

Jazda próbna przed zakupem samochodu to coś naturalnego

Czemu miałoby być inaczej w przypadku nowego uśmiechu?

projekty Uśmiechów naszych Pacjentów

Rewolucyjna metoda

W Ochocie na Uśmiech możesz przymierzyć swój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem procesu leczenia. To światowa nowość i zupełnie nowe podejście do stomatologii – już nie musisz się zastanawiać jaki będzie efekt końcowy, możesz to zobaczyć na żywo, na własne oczy i doświadczyć emocji jakie będą Ci towarzyszyły do końca życia wraz z Twoim nowym uśmiechem. Podejmij razem znami decyzję, która może zmienić Twoje życie.

Tak Może wyglądać Twoja jazda próbna

Testowanie uśmiechu krok po kroku

 Fotografujemy

W pierwszej kolejności zaprosimy Cię na sesję fotograficzną, podczas której wykonamy zdjęcia, które będą niezbędne do cyfrowego zaplanowania Twojego nowego uśmiechu. Nie potrwa to dłużej niż 20 minut.

 Skanujemy

Podczas tej samej wizyty wykonujemy super-precyzyjny skan Twojego uśmiechu wykorzystując do tego najnowocześniejszy skaner wewnątrzustny Primescan firmy Sirona. Wykonanie skanu zajmuje chwilę i jest zupełnie bezbolesne.

 Projektujemy

W oparciu o fotografię, wykonany skan i przede wszystkim Twoje oczekiwania, przygotowujemy dla Ciebie projekt nowego uśmiechu oraz kompleksowy plan leczenia, który ma Cię do niego doprowadzić.

 Drukujemy

Następnie, zanim wykonamy jakikolwiek zabieg stomatologiczny, drukujemy dla Ciebie prototyp Twojego nowego uśmiechu, korzystając z drukarki 3D. To właśnie on pozwoli Ci zobaczyć końcowy efekt.  

 Przymierzasz

To ostatni krok. Nasz lekarz zakłada Ci prototyp Twojego nowego uśmiechu i rozpoczynamy sesję filmową i fotograficzną. Zobacz na żywo swój nowy uśmiech i poczuj jakie emocję Ci towarzyszą w Twoim nowym wydaniu.

Cennik

Lekarz dentysta zajmujący się Digital Smile Design

Mateusz Prokopiuk Ochota na Uśmiech

Mateusz Prokopiuk Lekarz dentysta

Dyrektor medyczny Ochoty na uśmiech. Stomatolog z powołania. Już we wczesnych latach szkolnych wybrał ten zawód i z determinacją dążył do zrealizowania swojego marzenia kończąc Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Na co dzień zajmuje się implantologią, protetyką i stomatologią zachowawczą stale podnosząc swoje kwalifikacje i rozwijając się. Kieruje się przy tym ideą przywracania swoim pacjentom ochoty na uśmiech, co było inspiracją do nazwy gabinetu.

Zaangażowanie i pasja z jaką wykonuję swoją pracę, pozwalają mu na precyzyjne układanie i wdrażanie kompleksowych programów leczenia. Kieruje się przy tym interdyscyplinarnym podejściem do pacjenta, konsultując wymagające przypadki z innymi specjalistami, dzięki czemu pacjent otrzymuje kompleksową i zindywidualizowaną opiekę stomatologiczną.