KOMPLEKSOWE LECZENIE STOMATOLOGICZNE WARSZAWA

Kompleksowe leczenie w Ochocie na uśmiech – dlaczego warto?

 Holistyczne podejście

Każdym Pacjentem opiekuje się lekarz prowadzący, który w pierwszej kolejności przeprowadza badanie stanu jamy ustnej a następnie, we współpracy ze specjalistami wszystkich dziedzin stomatologi, proponuje kompleksowy plan leczenia.

 Zespół specjalistów

Nasz zespół składa się z lekarzy dentystów wszystkich specjalizacji stomatologicznych oraz wykwalifikowanych higienistek, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w jednym miejscu poprowadzimy Twoje leczenie od A do Z.

 Nowoczesny sprzęt

W naszym gabinecie dentystycznym w Warszawie posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym renomowanych marek, pozwalającym na precyzyjne postawienie diagnozy i pełne przeprowadzenie całego procesu leczenia.

W naszej praktyce wiemy, jak ogromną rolę odgrywa piękny i zdrowy uśmiech. Zadowolony Pacjent odzyskuje pewność siebie i radość życia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Długa rozmowa, wywiad zdrowotny, zdjęcia, modele diagnostyczne, pantomogram oraz badanie jamy ustnej to nieodłączne elementy, aby poznać dokładnie sytuację z jaką Pacjent się do nas zgłasza. Dzięki współpracy naszych lekarzy z wielu dziedzin stomatologii możemy zaproponować Pacjentowi rozwiązania kompleksowe i wykonać je w naszej klinice.

Mateusz Prokopiuk – właściciel gabinetu  

Kompleksowy plan leczenia stomatologicznego

Etapy kompleksowego leczenia stomatologicznego w Ochocie na Uśmiech

Rozmowa i zapoznanie się z Twoim przypadkiem

To Twoje pierwsze spotkanie z naszym stomatologiem. Na podstawie rozmowy i wypełnionego wywiadu pozna powód Twojej wizyty w gabinecie i zapyta o Twoje oczekiwania związane z leczeniem.

Wykonanie niezbędnych badań i zdjęć

W kolejnym kroku nasz dentysta przeprowadzi wszystkie niezbędne badania, np. badanie jamy ustnej, RTG pantomograficzne, skan 3D, wyciski diagnostyczne. Liczba badań uzależniona jest od Twojego przypadku.

Przedstawienie planu leczenia

Na podstawie zebranych informacji i konsultacji z innymi specjalistami nasz dentysta przedstawi Ci plan leczenia wraz z szacunkowym kosztorysem. Jeśli przedstawiony plan spełnił Twoje oczekiwania to przechodzimy do kolejnego etapu.

Rozpoczęcie procesu leczenia

Najczęściej pierwszym zabiegiem jest profesjonalna higienizacja, która jest niezbędna w procesie leczenia. Następnie, w zależności od Twojego planu leczenia, lekarz prowadzący skieruje Cię do stomatologów z odpowiednich specjalizacji.

Kompleksowe leczenie stomatologiczne – cennik

Dentyści prowadzący kompleksowe leczenie w naszym gabinecie

Mateusz Prokopiuk Ochota na Uśmiech

Mateusz Prokopiuk Współzałożyciel

Dyrektor medyczny Ochoty na uśmiech. Stomatolog z powołania. Już we wczesnych latach szkolnych wybrał ten zawód i z determinacją dążył do zrealizowania swojego marzenia kończąc Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Na co dzień zajmuje się implantologią, protetyką i stomatologią zachowawczą stale podnosząc swoje kwalifikacje i rozwijając się. Kieruje się przy tym ideą przywracania swoim pacjentom ochoty na uśmiech, co było inspiracją do nazwy gabinetu.

Zaangażowanie i pasja z jaką wykonuję swoją pracę, pozwalają mu na precyzyjne układanie i wdrażanie kompleksowych programów leczenia. Kieruje się przy tym interdyscyplinarnym podejściem do pacjenta, konsultując wymagające przypadki z innymi specjalistami, dzięki czemu pacjent otrzymuje kompleksową i zindywidualizowaną opiekę stomatologiczną.

Aneta Buczko Ochota na uśmiech

Aneta Buczko Lekarz Dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej, co jest jej pasją.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, aby móc świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Zawsze uśmiechnięta, sprawia, że nawet najbardziej strachliwi Pacjenci przestają się bać wizyt w gabinecie.

Mikołaj Kisiel Ochota na uśmiech

Mikołaj Kisiel Lekarz Dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat stomatologii estetycznej. Już na etapie studiów i stażu podyplomowego uczestniczył aktywnie w najlepszych szkoleniach z zakresu tych dziedzin.

Ukończył 10 miesięczne Practiculum Implantologii akredytowane przez OSIS- EDU oraz zdając egzamin końcowy przed Komisją Egzaminacyjną zdobył Certyfikat Umiejętności Implantologicznych Vivadental.

Zmysłu estetycznego uczył się od znanego na całym świecie Maxima Belograda. Ukończył 4-częściowe praktyczne szkolenie w Belograd Academy w Kijowie. Obecnie pogłębia wiedzę z zakresu okluzji i stomatologii cyfrowej.

Doświadczenie, które nabywał przez ostatnie lata pod okiem specjalistów pozwala mu odtwarzać zęby, które dotychczas były zakwalifikowane do usunięcia. W swojej pracy używa mikroskopu oraz najnowocześniejszych narzędzi, dzięki temu ma pełną kontrolę nad leczeniem i jego efektem. Jest perfekcjonistą i najtrudniejsze przypadki konsultuje na bieżąco z czołowymi protetykami i endodontami w Polsce.

Wyróżnia go empatyczne podejście do Pacjentów.

Poza pracą jest aktorem musicalowym Śródmiejskiego Teatru Muzycznego w Warszawie.