WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ

BEYOND W WARSZAWIE

Jakie efekty daje wybielanie zębów lampą Beyond?

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii wybielanie zębów lampą Beyond daje natychmiastowy i długotrwały efekt nieskazitelnie białego uśmiechu. Przebarwienia, które powstały na zębach przez bardzo długi czas pozostają szybko utlenione i zlikwidowane, a zęby są bielsze nawet o kilka odcieni w porównaniu ze stanem początkowym. Zabieg jest bardzo bezpieczny, a jego efekt długotrwały – utrzymuje się do dwóch lat.

Lampa beyond
Wybielanie zębów lampą Beyond

Profesjonalna obsługa

W Ochocie na uśmiech zabieg wybielania zębów lampą Beyond wykonują najlepsi lekarze stomatolodzy z Warszawy, którzy zajmują się pacjentem z należytą uwagą oraz troską o jego komfort podczas zabiegu. W pierwszej kolejności wykonują oni konsultacje, która ma na celu ustalenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Po odbytej konsultacji możemy liczyć na kompleksowe i indywidualne dobranie zabiegu do naszych potrzeb i oczekiwań.

W naszej klinice korzystamy z najlepszej jakości profesjonalnych sprzętów opartych na nowoczesnych technologiach, aby komfort pacjenta był jak największy, a zabiegi sprawiały jak najmniejszy dyskomfort. Dobrze dobrany sprzęt od najlepszych producentów pozwala postawić trafną diagnozę oraz zadbać o kompleksowe leczenie pacjenta.

Jak wygląda proces wybielania zębów lampą Beyond?

kompleksowe leczenie stomatologiczne
W pierwszej kolejności wkłada się do ust pacjenta rozszerzacz, którego zadaniem jest utrzymanie ich otwartych oraz ochrona.
Następnie na dziąsła nakładany jest specjalny preparat aktywowany lampą polimeryzacyjną – daje to niezbędne zabezpieczenie podczas procesu wybielania.
W kolejnym kroku nakładany jest specjalistyczny żel, który pod wpływem działania lampy z odpowiednim promieniowaniem utlenia przebarwienia, które powstają na zębach. 
Ostatni krok to naświetlanie, które trwa od 15-20 minut, wykonuje się najczęściej 3 razy w ciągu wizyty, z zastosowaniem niezbędnych przerw pomiędzy seriami.

Użyty żel głęboko wnika w warstwy szkliwa i powoduje, że znikają dużo cięższe przebarwienia niż te usuwane lampami LED. Lampa Beyond skutecznie usuwa przebarwienia powstałe na skutek silnych terapii antybiotykowych oraz zażywania substancji, które pozostawiają trwałe i mocne przebarwienia. Cały ten proces pozwala wybielić zęby szybko i bezpiecznie. Rezultaty są nieporównywalne do innych metod!

Zabieg wskazany jest w szczególności dla:

osób palących

spożywających dużo kawy i herbaty

pijących czerwone wino

spożywających napoje gazowane

Odpowiednie przygotowanie do zabiegu obejmuje również poinformowanie lekarza o wszelkich nadwrażliwościach oraz stanach zapalnych dziąseł. Jest to bardzo istotne, ponieważ sam w sobie może powodować dodatkową nadwrażliwość na temperaturę czy inne czynniki. Warto również wybrać się wcześniej na zabieg piaskowania lub skalingu, aby oczyścić uzębienie z zalegającego kamienia, który może zmniejszać efekt wybielenia.

Jak utrzymać długotrwały efekt zabiegu?

Aby efekt utrzymał się przez odpowiednio długi czas należy stosować się do zaleceń lekarza, który podpowie jak dbać o zęby po zabiegu i jak najdłużej utrzymać wypracowany efekt wybielenia. Po wybielaniu zębów lampą Beyond efekty utrzymają się dłużej jeżeli przez jakiś czas będziemy stosować dietę składającą się z produktów, które nie barwią zębów i nie posiadają w składzie kwasów. Najlepiej jeżeli będziemy pili tylko wodę, a nasze jedzenie będzie miało jasny kolor. Na jakiś czas należy również zrezygnować z używek takich jak kawa, herbata, wino czy papierosy, które są głównymi powodami występowania przebarwień.

 Zalety i wady wybielania lampą Beyond

Zalety wybielania lampą Beyond

 • największą zaletą zabiegu jest poprawa komfortu psychicznego oraz atrakcyjny wygląd i piękny uśmiech;
 • światło wykorzystywane do zabiegu jest w pełni bezpieczne i nie powoduje żadnych niepożądanych skutków;
 • efekty zabiegu wybielania lampą Beyond utrzymują się długo, dlatego nie musimy wielokrotnie ponosić kosztów wybielania.

Wady wybielania lampą Beyond

 • w trakcie trwania zabiegu może wystąpić dyskomfort związany z działaniem żelu wybielającego – wówczas możemy przerwać naświetlanie, odczekać chwilę i ewentualnie rozpocząć kolejną serię naświetlania;
 • przez jakiś czas po zabiegu występuje także zwiększona nadwrażliwość na czynniki takie jak np. wysoka lub niska temperatura spożywanych produktów.

Wybielanie zębów lampą Beyond – najczęściej zadawane pytania

Jakie skutki uboczne mogą występować po zabiegu wybielania lampą Beyond?
Po wykonanym zabiegu mogą wystąpić nadwrażliwość na temperaturę oraz niektóre pokarmy. Dodatkowo jeżeli nie będziemy przestrzegać tzw. “białej diety” przynajmniej przez dwa tygodnie po zabiegu, bardzo szybko możemy odwrócić efekt wybielania i spodziewać się powrotu do stanu sprzed zabiegu. .
Jakie są ceny zabiegów wybielania lampą Beyond?
Cena zabiegu wybielania lampą Beyond to 1090 zł. Jest to cena dotyczące zarówno górnej, jak i dolnej części zębów.
Jakie są przeciwwskazania przeciw korzystaniu z lampy wybielającej Beyond?
 • martwica zębów;
 • alergia na niektóre składniki preparatów zastosowanych do zabiegu;
 • noszenie aparatu ortodontycznego – za wyjątkiem zdejmowanych aparatów;
 • uszkodzone szkliwo;
 • ciąża;
 • stany zapalne w jamie ustnej;
 • występowanie niektórych chorób, takich jak cukrzyca czy nowotwory;

Wybielanie zębów lampą Beyond – ceny

Higienistki stomatologiczne zajmujące się wybielaniem lampą Beyond

Monika Półtorak Ochota na Uśmiech

Monika Półtorak Menedżer gabinetu

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Pracowników Medycznych i Społecznych.
Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna.

W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi, chętnie doda  otuchy wszystkim bojącym się wizyty na fotelu stomatologicznym.

W Ochocie na uśmiech najchętniej asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii, wykonuje higienizację oraz zajmuje się sprawami organizacyjnymi.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, pasjonatka sportów wodnych i siłowych.

Beata Morzy Ochota na Uśmiech

Beata Morzy Higienistka

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe oraz niekończące się pokłady empatii sprawiają, iż nawet najbardziej wymagający Pacjent czuje się dobrze i komfortowo podczas wizyty.

W Ochocie na uśmiech asystuje do zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz ortodoncji w której się specjalizuje. Wykonuje również zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Prywatnie spełniona mama i miłośniczka dobrej książki