Nasz zespół

Bartłomiej Prokopiuk Ochota na Uśmiech

Bartłomiej Prokopiuk Współzałożyciel

Dyrektor operacyjny Ochoty na uśmiech. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Z zawodu trener, coach i project manager.

Doświadczenie, które nabywał przez ostatnie lata prowadząc projekty w dużych instytucjach finansowych, pozwoliło mu odnaleźć się w roli zarządzającego placówką medyczną. W Ochocie na uśmiech odpowiada za bieżące sprawy administracyjno-biznesowe, rozwój gabinetu, rekrutacje oraz marketing.

Bartek jest miłośnikiem odległych podróży, zdrowego stylu życia i dobrego kina.

Mateusz Prokopiuk Ochota na Uśmiech

Mateusz Prokopiuk Współzałożyciel

Dyrektor medyczny Ochoty na uśmiech. Stomatolog z powołania. Już we wczesnych latach szkolnych wybrał ten zawód i z determinacją dążył do zrealizowania swojego marzenia kończąc Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Na co dzień zajmuje się implantologią, protetyką i stomatologią zachowawczą stale podnosząc swoje kwalifikacje i rozwijając się. Kieruje się przy tym ideą przywracania swoim pacjentom ochoty na uśmiech, co było inspiracją do nazwy gabinetu.

Zaangażowanie i pasja z jaką wykonuję swoją pracę, pozwalają mu na precyzyjne układanie i wdrażanie kompleksowych programów leczenia. Kieruje się przy tym interdyscyplinarnym podejściem do pacjenta, konsultując wymagające przypadki z innymi specjalistami, dzięki czemu pacjent otrzymuje kompleksową i zindywidualizowaną opiekę stomatologiczną.

Mikołaj Kisiel Ochota na uśmiech

Mikołaj Kisiel Lekarz Dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat stomatologii estetycznej. Już na etapie studiów i stażu podyplomowego uczestniczył aktywnie w najlepszych szkoleniach z zakresu tych dziedzin.

Ukończył 10 miesięczne Practiculum Implantologii akredytowane przez OSIS- EDU oraz zdając egzamin końcowy przed Komisją Egzaminacyjną zdobył Certyfikat Umiejętności Implantologicznych Vivadental.

Zmysłu estetycznego uczył się od znanego na całym świecie Maxima Belograda. Ukończył 4-częściowe praktyczne szkolenie w Belograd Academy w Kijowie. Obecnie pogłębia wiedzę z zakresu okluzji i stomatologii cyfrowej.

Doświadczenie, które nabywał przez ostatnie lata pod okiem specjalistów pozwala mu odtwarzać zęby, które dotychczas były zakwalifikowane do usunięcia. W swojej pracy używa mikroskopu oraz najnowocześniejszych narzędzi, dzięki temu ma pełną kontrolę nad leczeniem i jego efektem. Jest perfekcjonistą i najtrudniejsze przypadki konsultuje na bieżąco z czołowymi protetykami i endodontami w Polsce.

Wyróżnia go empatyczne podejście do Pacjentów.

Poza pracą jest aktorem musicalowym Śródmiejskiego Teatru Muzycznego w Warszawie.

Aneta Buczko Ochota na uśmiech

Aneta Buczko Lekarz Dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej, co jest jej pasją.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, aby móc świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Zawsze uśmiechnięta, sprawia, że nawet najbardziej strachliwi Pacjenci przestają się bać wizyt w gabinecie.

Ortodontka ochota na uśmiech

Joanna Rąpała Lekarz dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie - Wydział Lekarski Oddział Stomatologii. Od 17 lat w zawodzie stomatologa. W jej kręgu zainteresowań są zagadnienia stomatologii estetycznej i ortodoncji oraz stomatologii dziecięcej z profilaktyką ortodontyczną.

Od kilku lat jest skupiona na rozwoju w kierunku ortodoncji wykorzystując swoją szeroką wiedzę z zakresu innych kierunków stomatologii. Dzięki szerokiemu przekrojowi wiedzy stomatologicznej ma interdyscyplinarne spojrzenie na potrzeby Pacjentów oraz możliwości leczenia.

W wolnym czasie jeździ konno, lubi spacery nordic walking ze swoim psem i jest mamą wspaniałej Zosi.

rafał pokrowiecki ochota na uśmiech

Rafał Pokrowiecki Dr n. med.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł Doktora Nauk Medycznych uzyskany na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Posiada doświadczenie zdobywane w John Radclife`s Hospital Oxford Univeristy, w Oxford w Wielkiej Brytanii, czy pracując w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii, w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Specjalizuję się w chirurgii rekonstrukcyjnej, estetycznej i kosmetycznej twarzy, wykonuję m.in.: chirurgiczne i niechirurgiczne usuwanie zębów, zabiegi rozszczepienia wyrostka zębodołowego oraz zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej.

Magda Batko Ochota na Uśmiech

Magdalena Batko Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Asystent dydaktyczny w Zakładzie Chorób Błony śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka prac i publikacji naukowych.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym i współpracą z najmłodszymi pacjentami.

Maria Pędzisz Ochota na uśmiech

Maria Pędzisz Lekarz dentysta

Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2014 roku. Stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza i chirurgia stomatologiczna to dziedziny, w których się spełnia. Praktykowała w Niemczech. Ciągle podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez udział w sympozjach i kursach specjalistycznych.

Cierpliwa, pogodna i uśmiechnięta. Jej hobby to podrożę i nauka języków. Bardzo chętnie przyjmuje Pacjentów anglojęzycznych.

Justyna Zatorska Ochota na uśmiech

Justyna Zatorska Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W codziennej pracy realizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej dbając o komfort pacjenta jako priorytet.

Zawodowo swoje zainteresowania i przyszłość wiąże z protetyką. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i wykładach.

Wolny czas najchętniej spędza na długich spacerach ze swoimi psami.

Mgda Gruszecka Ochota na Uśmiech

Magda Gruszecka Menedżer gabinetu

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia I-ego stopnia na kierunku zdrowie publiczne ze specjalizacją higiena stomatologiczna oraz II-ego stopnia ze specjalizacją zarządzanie w ochronie zdrowia. Ze stomatologią jest związana od kilku lat zarówno od strony klinicznej jak i administracyjnej.

W gabinecie Ochota na uśmiech poza dbaniem o właściwe funkcjonowanie placówki z zachowaniem najwyższych standardów wnosi świeże spojrzenie na sprawy organizacyjne i personalne. Bardzo ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentami dlatego asystuje również podczas zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych.

Prywatnie jest miłośniczką kina i literatury faktu.

Monika Półtorak Ochota na Uśmiech

Monika Półtorak Menedżer gabinetu

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Pracowników Medycznych i Społecznych.
Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna.

W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi, chętnie doda  otuchy wszystkim bojącym się wizyty na fotelu stomatologicznym.

W Ochocie na uśmiech najchętniej asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii, wykonuje higienizację oraz zajmuje się sprawami organizacyjnymi. 

Prywatnie miłośniczka zwierząt, pasjonatka sportów wodnych i siłowych.

Gloria Dunin-Borkowska Ochota na Uśmiech

Gloria Dunin-Borkowska Higienistka

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Zawód ten jest dla niej nie tylko pracą, ale i pasją. Nie było to jej marzeniem od zawsze - wręcz przeciwnie bała się dentystów. Los jednak chciał żeby poszła w tym kierunku i odnalazła siebie, dzięki czemu jest w pełni empatyczna i delikatna w tym co robi. Chętnie edukuje i motywuje pacjentów w sferze profilaktyki.

W Ochocie na uśmiech zajmuje się higienizacją i profilaktyką Pacjentów dużych i małych, również asystuje przy zabiegach chirurgicznych, endodontycznych i protetycznych. W wolnych chwilach podróżuje.

Beata Morzy Ochota na Uśmiech

Beata Morzy Higienistka

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe oraz niekończące się pokłady empatii sprawiają, iż nawet najbardziej wymagający Pacjent czuje się dobrze i komfortowo podczas wizyty.

W Ochocie na uśmiech asystuje do zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz ortodoncji w której się specjalizuje. Wykonuje również zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Prywatnie spełniona mama i miłośniczka dobrej książki

Katarzyna Skowron Ochota na uśmiech

Katarzyna Skowron Asystentka

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Pracowników Medycznych i Społecznych. Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna lubiąca kontakt z ludźmi.

Zawsze uśmiechnięta i empatyczna. Prywatnie mama dwójki pociech lubiąca spędzać z nimi czas na łonie natury.

Paulina Sosnowska Ochota na Uśmiech

Paulina Sosnowska Asystentka

Jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Obecnie studiuje kierunek higiena stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Praca w gabinecie daje jej ogromną satysfakcję jak również możliwość rozwoju w różnych dziedzinach stomatologii, dzięki czemu z jeszcze większa wiedzą i skutecznością może pomagać Pacjentom i otaczać ich profesjonalną opieką.

Katarzyna Dziubińska Ochota na Uśmiech

Katarzyna Tyburska Asystentka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym. Obecnie odbywa staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii CMWUM.

Zawodowo swoje zainteresowania i przyszłość wiąże z specjalizacją w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i jazdy konnej.

Wiktoria Cholewińska Ochota na Uśmiech

Mariusz Gołębiowski Asystent

Jest studentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko – dentystycznym. Zawsze głodny wiedzy. Chce poznać tajniki pracy stomatologa.

Bez przerwy uśmiechnięty, o przyjaznej aparycji.

 

W Ochocie na Uśmiech zajmuje się asystowaniem lekarzom, gdzie jednocześnie poznaje tajniki swojego przyszłego zawodu.

Prywatnie lubi podróże i chodzenie po górach.

Alicja Prokopiuk Ochota na Uśmiech

Alicja Prokopiuk Recepcjonistka

Wulkan pozytywnej energii i dusza towarzystwa. Alicja studiuje socjologię, a wolny czas lubi spędzać z najbliższymi oraz podróżować. Zawsze pozytywnie nastawiona do życia i uśmiechnięta.

W Ochocie na uśmiech jest recepcjonistką, która zawsze dba o dobrą atmosferę w gabinecie i każdego Pacjenta.

Wiktoria Cholewińska Ochota na Uśmiech

Wiktoria Cholewińska Recepcjonistka

Jest studentką zarządzania finansami i rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się sportem, a w szczególności siatkówką i  snowboardem. Oprócz tego bardzo lubi podróżować w ciekawe miejsca i odprężać się przy dobrym filmie.

W Ochocie na uśmiech pracuje jako recepcjonistka.