Nasz zespół

Bartłomiej Prokopiuk Ochota na Uśmiech

Bartłomiej Prokopiuk Współzałożyciel

Dyrektor operacyjny Ochoty na uśmiech. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Z zawodu trener, coach i project manager.

Doświadczenie, które nabywał przez ostatnie lata prowadząc projekty w dużych instytucjach finansowych, pozwoliło mu odnaleźć się w roli zarządzającego placówką medyczną. W Ochocie na uśmiech odpowiada za bieżące sprawy administracyjno-biznesowe, rozwój gabinetu, rekrutacje oraz marketing.

Bartek jest miłośnikiem odległych podróży, zdrowego stylu życia i dobrego kina.

Mateusz Prokopiuk Ochota na Uśmiech

Mateusz Prokopiuk Współzałożyciel

Dyrektor medyczny Ochoty na uśmiech. Stomatolog z powołania. Już we wczesnych latach szkolnych wybrał ten zawód i z determinacją dążył do zrealizowania swojego marzenia kończąc Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Na co dzień zajmuje się implantologią, protetyką i stomatologią zachowawczą stale podnosząc swoje kwalifikacje i rozwijając się. Kieruje się przy tym ideą przywracania swoim pacjentom ochoty na uśmiech, co było inspiracją do nazwy gabinetu.

Zaangażowanie i pasja z jaką wykonuję swoją pracę, pozwalają mu na precyzyjne układanie i wdrażanie kompleksowych programów leczenia. Kieruje się przy tym interdyscyplinarnym podejściem do pacjenta, konsultując wymagające przypadki z innymi specjalistami, dzięki czemu pacjent otrzymuje kompleksową i zindywidualizowaną opiekę stomatologiczną.

Mikołaj Kisiel Ochota na uśmiech

Mikołaj Kisiel Lekarz Dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat stomatologii estetycznej. Już na etapie studiów i stażu podyplomowego uczestniczył aktywnie w najlepszych szkoleniach z zakresu tych dziedzin.

Ukończył 10 miesięczne Practiculum Implantologii akredytowane przez OSIS- EDU oraz zdając egzamin końcowy przed Komisją Egzaminacyjną zdobył Certyfikat Umiejętności Implantologicznych Vivadental.

Zmysłu estetycznego uczył się od znanego na całym świecie Maxima Belograda. Ukończył 4-częściowe praktyczne szkolenie w Belograd Academy w Kijowie. Obecnie pogłębia wiedzę z zakresu okluzji i stomatologii cyfrowej.

Doświadczenie, które nabywał przez ostatnie lata pod okiem specjalistów pozwala mu odtwarzać zęby, które dotychczas były zakwalifikowane do usunięcia. W swojej pracy używa mikroskopu oraz najnowocześniejszych narzędzi, dzięki temu ma pełną kontrolę nad leczeniem i jego efektem. Jest perfekcjonistą i najtrudniejsze przypadki konsultuje na bieżąco z czołowymi protetykami i endodontami w Polsce.

Wyróżnia go empatyczne podejście do Pacjentów.

Poza pracą jest aktorem musicalowym Śródmiejskiego Teatru Muzycznego w Warszawie.

Aneta Buczko Ochota na uśmiech

Aneta Buczko Lekarz Dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej, co jest jej pasją.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, aby móc świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Zawsze uśmiechnięta, sprawia, że nawet najbardziej strachliwi Pacjenci przestają się bać wizyt w gabinecie.

Ortodontka ochota na uśmiech

Joanna Rąpała Lekarz dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie - Wydział Lekarski Oddział Stomatologii. Od 17 lat w zawodzie stomatologa. W jej kręgu zainteresowań są zagadnienia stomatologii estetycznej i ortodoncji oraz stomatologii dziecięcej z profilaktyką ortodontyczną.

Od kilku lat jest skupiona na rozwoju w kierunku ortodoncji wykorzystując swoją szeroką wiedzę z zakresu innych kierunków stomatologii. Dzięki szerokiemu przekrojowi wiedzy stomatologicznej ma interdyscyplinarne spojrzenie na potrzeby Pacjentów oraz możliwości leczenia.

W wolnym czasie jeździ konno, lubi spacery nordic walking ze swoim psem i jest mamą wspaniałej Zosi.

Magda Batko Ochota na Uśmiech

Magdalena Batko-Janiec Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Asystent dydaktyczny w Zakładzie Chorób Błony śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka prac i publikacji naukowych.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym i współpracą z najmłodszymi pacjentami.

Katarzyna Ferschke ochota na uśmiech

Katarzyna Ferschke Lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń, stale pogłębiająca swoją wiedzę i doskonaląca umiejętności.

Ogromną satysfakcję przynosi jej praca z dziećmi i młodzieżą, z którymi świetnie się dogaduje. Wykazuje się niezmierną cierpliwością oraz empatią. Zawsze jest pomocna i uśmiechnięta. Swoim doświadczeniem zdobywa również zaufanie dorosłych pacjentów. Odpowiednią ilość czasu poświęca na rozmowę i ustalenie indywidualnego planu leczenia, proponując różne możliwości terapeutyczne, oparte na najnowocześniejszych i sprawdzonych osiągnięciach naukowych.

Prywatnie miłośniczka sportów zimowych, kitesurfingu oraz zwierząt.

Periodontolog Artur Malottki Ochota na Uśmiech

Artur Malottki Periodontolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie zdobył tytuł specjalisty periodontologii. W Ochocie na Uśmiech zajmuje się głównie zabiegami z zakresu periodontologii. Fan motoryzacji oraz nowinek technologicznych.

Chirurg twarzowo-szczękowy Warszawa Ochota

Małgorzata Sturska Chirurg szczękowo-twarzowy

Lek. dent. Małgorzata Sturska jest absolwentką Oddziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Od 2010 roku była uczestnikiem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Wiedzę zdobytą w toku studiów wzbogaciła o doświadczenie nabyte podczas praktyk w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich min. w Anglii, Niemczech i na Węgrzech. Swój wolny czas poświęca na podnoszenie zawodowych kwalifikacji biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.

W Ochocie na Uśmiech Lek. dent. Małgorzata Sturska przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie zębów, dłutowanie ósemek, implantlogią oraz podcinaniem wędzidełek wargi i języka. 

Ortodontka Klaudia Chilarzewska Ochota na Uśmiech

Klaudia Chilarzewska Lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Ochocie na Uśmiech zajmuje się leczeniem ortodontycznym młodzieży i osób dorosłych aparatami stałymi oraz systemem nakładkowym Invisalign. W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze metody leczenia ortodontycznego w celu uzyskania prawidłowej pozycji zębów oraz relacji zgryzowej.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestniczka kursu specjalizacyjnego z ortodoncji Master of Science in Orthodontics na austriackim Uniwersytecie w Krems an der Donau. Chcąc zagwarantować najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów, w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach.

Natalia Różycka Ochota na Uśmiech

Natalia Różycka Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W Ochocie na Uśmiech specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, zwracając szczególną uwagę na estetykę uśmiechu oraz odzwierciedlenie anatomii zębów. Cierpliwa, uśmiechnięta i zawsze otwarta na dialog, przez co przełamuje lęki nawet u najbardziej zestresowanych pacjentów. Wolny czas spędza na ściance wspinaczkowej, jodze lub jakiejkolwiek innej aktywiści fizycznej.
Monika Półtorak Ochota na Uśmiech

Monika Półtorak Menedżer gabinetu

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Pracowników Medycznych i Społecznych.
Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna.

W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi, chętnie doda  otuchy wszystkim bojącym się wizyty na fotelu stomatologicznym.

W Ochocie na uśmiech najchętniej asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii, wykonuje higienizację oraz zajmuje się sprawami organizacyjnymi. 

Prywatnie miłośniczka zwierząt, pasjonatka sportów wodnych i siłowych.

Beata Morzy Ochota na Uśmiech

Beata Morzy Higienistka

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe oraz niekończące się pokłady empatii sprawiają, iż nawet najbardziej wymagający Pacjent czuje się dobrze i komfortowo podczas wizyty.

W Ochocie na uśmiech asystuje do zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz ortodoncji w której się specjalizuje. Wykonuje również zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Prywatnie spełniona mama i miłośniczka dobrej książki

Katarzyna Dziubińska Ochota na Uśmiech

Daria Morzy Asystentka

Absolwentka „Szkoły Kształcącej w Niektórych Zawodach Medycznych i Społecznych” w kierunku higiena stomatologiczna. Ukończyła kursy na asystentkę stomatologiczną i cały czas stara się podnosić swoje kwalifikacje w tym zawodzie.

W wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i spędzać czas ze swoim psem.

Klaudia Lewandowska ochota na uśmiech

Klaudia Lewandowska Asystentka

Absolwentka kierunku Asystentka Stomatologiczna i Higienistka Stomatologiczna.

Przypadkowe spotkanie z tematem stomatologii zaowocowało zdobyciem dwóch dyplomów zawodowych i chęcią dalszego poznawania tajemnic naszych zębów. Ceni sobie widok zadowolonych ludzi, w związku z tym stara się zarażać entuzjazmem innych.

Prywatnie mama dwójki futrzastych dzieci, pasjonatka muzyki oraz wszelkiego rodzaju gier.
Oprócz języka polskiego i angielskiego mówi płynnie w PJM (Polskim Języku Migowy).

Paulina Sosnowska Ochota na Uśmiech

Matylda Tymińska Asystentka

Jest studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku higiena stomatologiczna.

Praca w gabinecie i asystowanie lekarzom podczas zabiegów pozwala jej na pogłębianie wiedzy z zakresu różnych dziedzin stomatologii.

Prywatnie pasjonatka jeździectwa, miłośniczka zwierząt i aktywnego wypoczynku.

Patrycja Walewska ochota na uśmiech

Patrycja Walewska Asystentka

Studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku higiena stomatologiczna.
Pracując w gabinecie Ochota na uśmiech może pogłębiać swoją wiedzę w zakresie różnych dziedzin stomatologii. Zaangażowana uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy zarówno pacjentom jak i lekarzom.
Prywatnie miłośniczka sportów siłowych, aktywnego wypoczynku i ręcznych wyrobów.

Wiktoria Cholewińska Ochota na Uśmiech

Mariusz Gołębiowski Asystent

Jest studentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko – dentystycznym. Zawsze głodny wiedzy. Chce poznać tajniki pracy stomatologa.

Bez przerwy uśmiechnięty, o przyjaznej aparycji.

 

W Ochocie na Uśmiech zajmuje się asystowaniem lekarzom, gdzie jednocześnie poznaje tajniki swojego przyszłego zawodu.

Prywatnie lubi podróże i chodzenie po górach.

Julia Rejestratorka Ochota na Uśmiech

Julia Różańska Recepcjonistka

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Logopedia ogólna i kliniczna.

W gabinecie Ochota na Uśmiech pracuje jako recepcjonistka i z uśmiechem dba o komfort każdego pacjenta.

Prywatnie miłośniczka muzyki, książek  i podróży w odległe strony świata. 

Wiktoria Cholewińska Ochota na Uśmiech

Wiktoria Cholewińska Recepcjonistka

Jest studentką zarządzania finansami i rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się sportem, a w szczególności siatkówką i  snowboardem. Oprócz tego bardzo lubi podróżować w ciekawe miejsca i odprężać się przy dobrym filmie.

W Ochocie na uśmiech pracuje jako recepcjonistka.